Rugsėjo 1-osios šventės akimirkos

14/09/03

Lietuvos verslo kolegijos (LTVK) studentai naujuosius mokslo metus pasitiko šventiniais renginiais ir tradicinėmis iškilmėmis.

Susirinkusius į iškilmingą renginį sveikino kolegijos direktorė doc. dr. Angelė Lileikienė ir naujų mokslo metų proga visiems linkėjo kūrybiškumo, įkvėpimo ir sėkmingų studijų metų. Gražius ir prasmingus pasveikinimus linkėjo katedrų vedėjos, dėstytojai, studentų sąjungos atstovai.

Pasibaigus oficialiai šventei, gausus studentų būrys, pasipuošęs atributika ir skanduodami LTVK šūkius, patraukė link Lietuvininkų aikštės, kur rinkosi visų Klaipėdos aukštųjų mokyklų studentai ir akademinė bendruomenė. Nuo Lietuvininkų aikštės pagrindinėmis miesto gatvėmis gausus studentų būrys žygiavo Teatro aikštės link.

Šventinį koncertą Teatro aikštėje savo sveikinimo kalba pradėjo Klaipėdos miesto meras bei šio renginio globėjas Vytautas Grubliauskas. Gerų studijų metų linkėjo ir uostamiesčio aukštųjų mokyklų vadovai. Studentiją savo muzika šildė atlikėjas Petras Daunys bei grupė „Nervas“, o šventinį vakarą vainikavo grupės „SKAMP“ koncertas!

Daugiau nuotraukų iš renginio LTVK Facebook profilyje