LTVK karjeros savaitė – Jaunimo kūrybinės dirbtuvės 2016

Kviečiame moksleivius dalyvauti LTVK karjeros savaitėje – Jaunimo kūrybinėse dirbtuvėse, kurios vyks 2016 m. lapkričio 14-17 d. Lietuvos verslo kolegijoje, Klaipėdoje. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių specialistais ir susipažinti iš arčiau su įvairių profesionalų darbu bei sudalyvauti Jaunimo kūrybinėse dirbtuvėse atliekant praktinius užsiėmimus įvairiose srityse.

Moksleivi, šiandien tu stovi karjeros pasirinkimo kryžkelėje. Suprantame, kad sprendimas nelengvas, o kartu ir nulemiantis gyvenimo kelią.

Turbūt nelengva įsivaizduoti, kokias užduotis turi atlikti skirtingų specialybių atstovai ir kokiu keliu eiti norint tapti tokiu specialistu, todėl Lietuvos verslo kolegija (LTVK) kviečia 11-12 klasių gimnazistus bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleivius dalyvauti LTVK karjeros savaitėje – Jaunimo kūrybinėse dirbtuvėse, kurios vyks 2016 m. lapkričio 14-17 d. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių profesionalais, susipažinti iš arčiau su jų darbu ir sudalyvauti jaunimo kūrybinėse dirbtuvėse:

  • Lapkričio 14 d., 11 val. "Turizmo ir pramogų verslo specialistas, Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas "
  • Lapkričio 15 d., 11 val. "IT specialistas ir programuotojas"
  • Lapkričio 16 d., 11 val. "Teisės ir Teisėsaugos institucijų specialistas"
  • Lapkričio 17 d., 11 val. "Ekonomistas, buhalteris"

Spausk DALYVAUSIU Facebook

Renginiai vyks Lietuvos verslo kolegijoje, adresu Turgaus g. 21, Klaipėda

Renginiai nemokami!

Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją. 1 susitikimas +0,3 balo!

Mokytojams bus išduodami pažymėjimai.

Lietuvos verslo kolegijos Rinkodaros ir plėtros skyriaus informacija