2018 Pavasario semestras

Išmaniosios vadybos studentai Marija Drozd ir Vilius Valantinas dalinasi savo Erasmus+ studijų mobilumo patirtimi Portugalijoje: "Nuostabus semestras garsiausių geografinių atradėjų mieste Lisabonoje. Modernios ir išsamios studijos Lisbon school business and communication, o po paskaitų smėlėti paplūdimiai, senove alsuojantis miestas su garsiaisiais Lisabonos tramvajais ir audringu bei jaunatvišku naktiniu senamiesčio gyvenimu."

2017 Rudens semestras

Muhammed Emin Özdoğan

Erasmus studentas iš Turkijos

„LTVK is a great university with nice staff. Also Klaipėda is a nice city to be in. I'm glad I completed my trainership there. Everybody was so kind, friendly and helpful. Now I have good friends, memories and experience."

2017 Pavasario semestras

Erasmus+ dienoraštis transliuoja naujienas iš Ispanijos. Edita Račkauskaitė ir Jankauskaitė Vaida, LTVK Teisės katedros studentės, šiuo metu studijuoja University of Vigo, Ispanijoje. Nors jų linkėjimai, linksmi ir saulėti, studentės primena, kad mokytis irgi reikia, ir jų studijos įdomios ir intensyvios.

Šį kartą Ema Baikštytė (II kursas Pardavimų logistikos vadyba), Santina Rezničenko (II kursas, Turizmo ir pramogų verslo industrija), siunčia linkėjimus iš saulėtos Portugalijos, iš universiteto Escola Superior de Technogias de Fafe.