Darbdaviams

Lietuvos verslo kolegiją (LTVK) kasmet baigia vis daugiau studentų, kurie gauna išmaniosios vadybos specialisto, verslo įmonių ekonomisto, buhalterio, pardavimų ir logistikos vadybininko, įstaigų ir įmonių administratoriaus, taikomosios informatikos ir programavimo specialisto, skaitmeninio dizaino technologijų specialisto, teisės ir teisėsaugos institucijų specialisto, verslo ir investicijų teisės specialisto, turizmo ir pramogų verslo industrijų specialisto, informacinių verslo sistemų specialisto ir statybos verslo vadybininko išsilavinimą.

Praktika Kolegijoje yra studijų proceso dalis, kurios metu studento žinios patikrinamos, pritaikomos bei tobulinamos praktinėje profesinėje veikloje. Studentų priėmimas į praktiką yra vienas iš būdų įmonėms pritraukti ir vėliau išsiugdyti reikiamų darbuotojų. Lietuvos verslo kolegijoje studijuoja jauni ir entuziastingi žmonės, kurie drąsiai siūlo naujas idėjas ir aktyviai siekia užsibrėžto tikslo.

LTVK Karjeros centras kviečia visus darbdavius bendradarbiauti organizuojant studentų praktikas ir darbo vietas.

Apie Jūsų įmonėje esančias laisvas darbo ir praktikos vietas skelbiame mūsų svetainėje rubrikoje “Karjeros centras / Darbo ir praktikos pasiūlymai”, viešiname mūsų kolegijos Facebook puslapyje, siunčiame studentams elektroniniu paštu bei kabiname skelbimų lentoje.

Darbo ir praktikos pasiūlymus skirtus studentams, prašome siųskite el. paštu [email protected] , tel. pasiteiravimui (8 46) 314 320, kviesti Doc. Rasą Romerytę-Šereikienę.