Renginiai

IB Biurometa  3-oje nacionalinėje nuotolinėje prekybos savaitėje „Belaukiant Kalėdų“

„Lean iš arti“

 

2021 m. lapkričio 17 d. IB „Biurometa“ atliekantys praktiką Išmaniosios vadybos bei Pardavimų ir  logistikos vadybos studentai dalyvavo Seminarų ciklo jauniesiems verslininkams: inovacijos, finansai ir rinkodara praktiniuose Lean mokymo centro organizuotose mokymuose „Lean iš arti“. Tai puiki patirtis mokytis kartu su verslo atstovais, įgyjant komandos formavimo,  ugdant darbuotojų gebėjimus spręsti įvairias problemas ir tokiu būdu prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos.

Įteikti EUROPEN – PEN International praktikanto pasiekimų pažymėjimai Nuotolinių studijų studentams 2021 m.

 

EUROPEN – PEN International praktikanto pasiekimų pažymėjimai 2021 m. IB Biurometoje atlikus praktiką  įteikti : Andriui Stančiukui, Justinai Barasaitei, Vaidai Šinkūnaitei, Ryčiui Bitinui, Eimantui Petrikui, Arnoldui Pečkaičiui. EUROPEN PEN-INTERNATIONAL yra vienas iš didžiausias ir sėkmingiausias praktinio verslumo mokymo tinklas, vienijantis 7500 verslo praktinio mokymo simuliacinių firmų iš 42 pasaulio šalių! Linkime ir toliau sėkmingos profesinės karjeros ateityje!

Diena Lietuvos jūrų muziejuje

 

2021 m. birželio 22 d. studentai, kurie jau atlikę praktiką IB Biurometa kartu su vadove doc. Rasa Romeryte – Šereikiene turėjo unikalią galimybę apsilankyti ir pajusti išskirtinį Lietuvos jūrų muziejaus gyvenimą iš arčiau. Tai kviestinė ekskursija ir pelnytas prizas verslo atstovų regioniniame renginyje „Jaunimas Klaipėdai“. Akvariumo skyriaus vedėjas, biologas Saulius Karalius, papasakojo ir parodė muziejaus jūros gyventojus, supažindino su sudėtinga technologine dalimi, kurios lankytojai nemato, taip pat stebėjome erškėtų maitinimą.  Kita ekskursijos dalis persikėlė į Delfinariumą, apie kurio pagrindinius aspektus papasakojo muziejaus direktorė Olga Žalienė. Aplankytas Delfinų terapijos centras, studentai turėjo galimybę tiesiogiai stebėti delfinų treniruotę, bei užduoti klausimus jų treneriams. Likome sužavėti suteiktomis išskirtinėmis galimybėmis, bei informacijos gausa apie sudėtingą jūrinį gyvenimą. Ekskursijos pabaigoje studentams įteiktos prisiminimo dovanos.

Kviestinė ekskursija Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „BEGA“

2021 m. gegužės 13 d. studentai, kurie jau atlikę praktiką IB Biurometa kartu su vadove doc. Rasa Romeryte –Šereikiene bei Vadybos katedros lektore Irina Solomatina, apsilankė kviestinėje ekskursijoje Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „BEGA“ . Ši neeilinė galimybė ir dovana- tai verslo atstovų įsteigtas prizas regioniniame renginyje „Jaunimas Klaipėdai“. Komunikacijos ir informacijos grupės vadovas Gediminas Gudavičius papasakojo apie, kompanijos teikiamas krovinių perkrovimo iš/į sausumos transporto į/iš jūrinį transportą, krovinių sukaupimo bei kitas transporto-logistikos paslaugas. Studentams tai puiki galimybė apsilankyti realioje verslo aplinkoje. Ekskursijos pabaigoje studentams įteiktos prisiminimo dovanos bei suteikta galimybė po studijų prisijungti į kompanijos gretas. Tikime, kad tai puikus karjeros startas!

Įteikti EUROPEN – PEN International praktikanto pasiekimų pažymėjimai 2021 m.

 

EUROPEN – PEN International praktikanto pasiekimų pažymėjimai 2021 m. IB Biurometoje atlikus praktiką  įteikti : Dominykai Kazlauskaitei, Vaidai Venckutei, Deividui Badaugai, Erikai Vilkaitytei, bei Lukui Staponui. EUROPEN PEN-INTERNATIONAL yra vienas iš didžiausias ir sėkmingiausias praktinio verslumo mokymo tinklas, vienijantis 7500 verslo praktinio mokymo simuliacinių firmų iš 42 pasaulio šalių! Linkime ir toliau sėkmingos profesinės karjeros ateityje!

Virtualus tarptautinis renginys  Kūrybiniai sprendimai-išmaniosios inovacijos versle“

 

2020 m. gruodžio 10 d. Lietuvos verslo kolegijos organizuotame virtualiame renginyje dalyvavo 14 imitacinių bendrovių iš 12 Lietuvos mokslo institucijų, kurios pristatė savo kurtus darbus renginio konkursui. Toks virtualus renginys formatas buvo organizuojamas pirmą kartą Lietuvos imitacinių bendrovių veikloje. Renginio atidaryme sveikinimo kalbą sakė kolegijos steigėja prof. dr. Angelė Lileikienė, vėliau, virtualų sveikinimą ir palinkėjimą iš Kanados už aktyvų dalyvavimą tarptautiniame tinkle atsiuntė EUROPEN-PEN International prezidentas Scott Mitchell ir LIBA prezidentas iš Lietuvos Marius Ignatonis. Savo gyvenimiška praktine patirtimi pasidalijo Rimvydas Širvinskas – Makalius, Makalius.lt lyderiaujančios kelionių organizavimo platformos įkūrėjas.  Vėliau veiksmas persikėlė į interaktyvią paskaitą diskusiją „Kūrybiškumas ir / arba inovatyvumas: ką rinktis verslui?“ kurią vedė lektoriai UAB „Vėjo projektai“ komercijos direktorius Jean-Luc Deflandre  ir rinkodaros vadybininkas Antanas  Beniušis. Gausi virš 80 žmonių auditorija galėjo ne tik tiesiogiai užduoti klausimus, bet ir kuriamas inovacijas versle, nes paskaita vyko tiesiogiai iš išmaniojo autobuso. 

Po paskaitos konkursas persikėlė  į Lietuvos verslo kolegijos Facebook paskyrą kur renginio dalyviai pristatė savo sukurtas skrajutes. Paskatinti renginio moderatoriaus, prasidėjo aktyvus balsavimas už labiausiai patikusią. Vertinimo komisija vertino atsiųstus imitacinių bendrovių video pristymus, tai leido matyti ir jausti, kaip į verslo kūrimą kūrybiškai ir inovatyviai žiūri jauni žmonės. 

Susumavus komisijos ir socialinėje platformoje daugiausiai surinktus balsus, išrinktos šios IB komandos: 

Už geriausius video pristatymus - 1 vieta IB „Turistlandija“, 2 vieta IB „Žiedūna“, 3 vieta IB „Biurometa“;

Už daugiausiai patiktukų surinkusias skrajutes - 1 vieta IB „Žiedūna“, 2 vieta IB ‚ Pamarys“, 3 vieta IB „Interjeras.

 

Sveikiname visus nugalėtojus ir visus dalyvius su įgyta nauja patirtimi ir džiaugiamės jūsų aktyvumu! 

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams ir partneriams: Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijai LIBA, UAB „Vėjo projektai“, TRAVELDEALS LT, UAB Makalius.lt,  VšĮ „Versli Lietuva“, Bendradarbystės centrui „Spiečius“, Klaipėda.

 

Kviečiame pažiūrėti renginio virtualią paskaitą:

Studentų verslumą skatinantis renginys „Kūrybiniai sprendimai-išmaniosios inovacijos versle"

IB Biurometa studentai protų kovoje.

2020 m. lakričio 13 d. IB Biurometa atliekantys praktiką studentai, pasivadinę gražiu komandos pavadinimu „Kolegos“, dalyvavo studentų renginyje, kurio tikslas - skatinti bendradarbiavimą ir lyderystę, ugdant verslumo kompetencijas. Renginio metu dalyvavo  motyvacinėje  Dovydo Bajoro paskaitoje, atsakinėjo į verslo atstovų  probleminius klausimus, ugdant lyderystę, verslumo kompetencijas, bei jaunimo kūrybiškumą, sprendžiant problemas praktinėse situacijose. Antroje renginio dalyje jaunimas ieškojo sprendinių Klaipėdos miesto patrauklumui didinti. Sveikiname komandą, kuri buvo įvertinta ir apdovanota renginio organizatorių bei Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“ ir Lietuvos jūrų muziejaus įsteigtais prizais. Studentės gavo asmeninį kvietimą apsilankyti verslo įmonėje bei susipažinti su jos veikla.

IB “Biurometa” įvertinta aukščiausia nominacija - Auksinė tarptautinės 24-osios IB mugės komanda!

2020 m. lapkričio 12 d. IB “Biurometa” diena įsimintina ilgam! Tarptautinėje nuotolinėje 24-ojoje IB mugėje „Verslo jungtys – raktas į sėkmę“ atstovavo net dvi komandos, Klaipėdos ir Vilniaus padalinio IB “Biurometa” padalinys IB „Autodaržas“. Renginys, kuris pritraukė apie 200 dalyvių iš Lietuvos, Ispanijos, Italijos, Bulgarijos, Vokietijos ir Slovakijos. IB praktikantai  atskirose sesijoje pristatė savo IB, jos produktus, verslo idėją 2030 ir atsakė į vertinimo komisijos klausimus. Po pertraukėlės IB vadovus, pedagogus, studentus ir mokinius subūrė LLRI Švietimo centro vadovės M. Vyšniauskaitės seminaras  „Meduolis ar botagas: kas keičia mūsų ekonominius sprendimus?“  ir intriguojantis konkursas IB praktikantams „Verslo provokacija“, į kurį įsitraukė net 16 skirtingų įmonių. IB „Biurometa“ studentai nurodytu laiku skambino Western Union Lietuva įmonės atstovui kad sužinotų atsakymus į užduotyje pateiktus probleminius klausimus ir pristatytų vertinimo komisijai Rizikos valdymo sprendimų lentelę. IB „Biurometa“ įvertinta kaip „Geriausias konkurso„VersloProvokacija“ užduočių sprendimas“.

Asmeniniuose pasiekimuose geriausi pripažinti Lietuvos verslo kolegijos studentai: Žygimantas Mundris ir Ieva Sabaliauskaitė kaip „Geriausias vadybininkas (-ė) tarp aukštųjų mokyklų IB“.

Už metinę IB veiklą už 2019 m. IB „Biurometa“ įvertinta kaip „Geriausia metų reklama“ tarp aukštųjų mokyklų IB“.

Sveikiname IB „Biurometa“ gavus aukščiausią Auksinę mugės nominciją „Gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti“ tarp aukštųjų mokyklų IB , taip pat puikiai debiutavus Vilniaus padalinio IB „Autodaržas“, kuris nominuotas kaip Sidabrinė mugės komanda, nominacijoje „Gebėjimas reklamuoti tarp aukštųjų mokyklų“, džiaugiamės Jūsų aktyvumu!

2020 m. spalio 7 d.  Lietuvos verslo kolegijos IB „Biurometa“ komanda dalyvavo atrankiniame etape į verslumo konkursą „Verslo tiltai“ . Sveikiname komandą, kuri sėkmingai įveikė atrankos užduotį ir pateko į pagrindinį konkursą #UžtaginkVersląRegione, kuris vyks spalio 22 d. Molėtuose

EUROPEN – PEN International IB Biurometa praktikantams

Pirmieji  EUROPEN – PEN International praktikanto pasiekimų pažymėjimai 2020 m. IB Biurometoje atlikus praktiką buvo įteikti Gintarei Viktoravičiūtei bei Karolinai Noraitei. Šis tarptautinis pažymėjimas, tai puikus pasiekimas baigusiems praktikantams! Praktikos metu įgytos pagrindinės kompetencijos atitinka mokymosi visą gyvenimą, apibrėžto ES, sistemą. Linkime ir toliau sėkmingos profesinės karjeros ateityje!

2020-05-04 IB BIUROMETA Startavo pirmojoje nuotolinėje nacionalinėje IB mugėje. Tai naujovė Lietuvos imitacinių bendrovių tinkle. IB BIUROMETA atstovai Lukas Jakavičius ir Netas Klimavičius pristatė apgyvendinimo paslaugų katalogą ir reklaminę akciją. Renginyje dalyvavo 12 asmenų, kurie aktyviai domėjosi BIUROMETA viliojančiais pasiūlymais, akcijomis, nuolaidomis, uždavinėjo klausimus dėl papildomų sąlygų ir paslaugų. Visiems užsisakiusiems Lukas ir Netas pateikė nuostabią staigmeną – skrydį oro balionu. Dėkojame šauniems vadybininkams ir dalyvavusiems atidarymo šventėje.

 

IB „Biurometa“ seminare

2018 m. lapkričio 13 d. IB „Biurometa“ darbuotojai dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos, kuri švenčia savo veiklos 25 metų sukaktį seminare „Pakuotės ir pakuočių atliekos, rūšiavimas. Ką reikia žinoti?“ Gauta seminare informacija aktuali visiems, ypač rūpinantis mūsų visų ateitimi, ateinančiomis kartomis. VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacijos atstovė Eglės Razbadauskaitė pasidalino informacija bei pateikė vizualinę medžiagą apie atliekų keliamas problemas sveikatai, miškų saugojimui, gyvūnijai. Po seminaro gauta informacija, buvo aptarta kolektyviai imitacinėje bendrovėje. IB „Biurometa“ Rinkodaros skyrius.

2018 m.gegužės 3 d. Vilniaus kolegijoje Verslo vadybos fakultete, vyko jau III – čioji respublikinė studentų konferencija IMITACINĖS BENDROVĖS: TEORIJOS IR PRAKTIKOS DERMĖ.

Nuotolinį pranešimą „Kūrybiškumo ir iniciatyvumo taikymas IB „Biurometa“ veikloje skaitė Ilona Garbur ir Ieva Garšvaitė

2018 m. balandžio 26 d. Lietuvos verslo kolegijos IB „Biurometa“, dalyvavo XXII- ojoje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje Kaunas 2018. Apdovanota diplomais „Už geriausią komandos prisistatymą tarp aukštųjų mokyklų bendrovių“  bei  „Už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp aukštųjų mokyklų firmų“

2018 m. vasario 13 d. Lietuvos verslo kolegijos IB „Biurometa“, dalyvavo XII- ojoje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje Slovėnijoje, Celje mieste. Apdovanota diplomu „Už geriausią imitacinės bendrovės ir verslo įmonės bendradarbiavimo rezultatą“.

 

Regioninio renginio  nugalėtojai - IB „Biurometos“ komanda

2017 m. gruodžio 5 dieną Lietuvos verslo kolegijos IB „Biurometa“, dalyvavo studentų verslumo konkurse „Imitacinės bendrovės mokymo institucijose: galimybės ir iššūkiai“. Konkurse dalyvavo penkiolika IB komandų. Pirmoje dalyje, kuri vyko komandų mokymosi įstaigose, IB turėjo komisijai pateikti iki nurodyto termino keturias praktikos metu atliktas užduotis: prekių katalogus, reklaminę akciją, prekės, paslaugos ar bendrovės elektroninį pristatymą bei inovatyviausią prekę ar paslaugą. Antroje dalyje vyko protų mūšis, kurio metu komandos turėjo prisistatyti savo pavadinimą, šūkį bei šventinį palinkėjimą konkurentams; derybos bei pirkimo – pardavimo sutarčių sudarymai tarp komandų. Protmūšyje geriausiai pasirodė ir pirmą vietą užėmė IB „Biurometa“ komanda „Žyniai“ Studentai, dalyvavę renginyje įgijo daugiau praktinių žinių bei susipažino su verslo subtilybėmis.