Profesinių mokyklų moksleiviams

Lietuvos verslo kolegija glaudžiai bendradarbiauja su profesinėmis mokyklomis ir moksleiviams, baigusiems profesinę mokyklą, siūlo palankias ir išskirtines teises toliau tęsti studijas ir įgyti profesinio bakalauro diplomą.  Profesinių mokyklų moksleiviams yra galimybė gauti tam tikrus dalykų užskaitymus ir tęsti studijas aukštesniame kurse Lietuvos verslo kolegijoje. Dalykai užskaitomi kiekvienam individualiai, pateiktus Lietuvos verslo kolegijai gautą profesinės mokyklos diplomą ir jo priedėlį. Studijų kaina mažėja atitinkamai nuo užskaitomų dalykų kiekio, kaina paskaičiuojama kiekvienam individualiai.

Baigėte profesinę mokyklą ir norite toliau tęsti studijas Lietuvos verslo kolegijoje? Norite sužinoti, kurie dalykai jums bus užskaityti ir kiek mažės studijų kaina? Rašykite el.paštu [email protected], nurodykite, kurioje studijų programoje norite tęsti studijas, prikabinkite savo skenuotą profesinės mokyklos diplomą ir jo priedėlį, ir 1-2 dienų bėgyje mes su jumis susisieksime.

Siūlome tolimesnes tęstines studijas profesinių mokyklų moksleiviams, galite rinktis studijuoti iš visų 13 Kolegijoje vykdomų studijų programų.