Dėmesio Vilniaus studentai

16/03/08

Mieli Vilniaus miesto studentai,

Džiaugiamės, kad savo gražiausius studijų metus praleidžiate sostinėje – čia mokotės, tobulėjate, augate ir žengiate svarbiausius žingsnius pasirinkimo kelyje. Vilnius turi jums ką pasiūlyti – aukštos kokybės universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, kvalifikuoti dėstytojai, profesoriai ir mokslo daktarai. Savo žinias galite gilinti įsikūrusiuose mokslo centruose, bibliotekose, konferencijų centruose. Pasirinkimų gausu, svarbiausia, kad jūs renkatės mokslą.

Savivaldybė nuolat siekia, kad Vilniuje gyventi būtų gera visiems – vaikams, jaunimui, studentams, šeimoms, senjorams ar į sostinę atvykstantiems svečiams. Nuolat gerinama miesto infrastruktūra – viešasis transportas, gatvės, šaligatviai, atnaujinamos ir įkuriamos žaliosios erdvės, parkai ir t.t. Deja, dar ne visi, besinaudojantys Vilniuje teikiamomis paslaugomis, yra deklaravę savo gyvenamąją vietą sostinėje. Dėl šios priežasties Vilnius praranda didelę dalį gyventojų pajamų mokesčio, todėl mažėja ir lėšos, kurios galėtų dar labiau pagerinti sostinėje teikiamų paslaugų kokybę.

Kreipiuosi į jus, studentai, kviesdamas atlikti nesudėtingą, bet labai svarbią visam Vilniui procedūrą – deklaruoti savo gyvenamąją vietą Vilniuje. Nuo šių metų gyvenamosios vietos deklaravimo tvarka tapo daug paprastesnė, tai galite padaryti ir internetu. Jeigu gyvenate bendrabutyje – jums tereiks tik bendrabučio valdytojo sutikimo, jeigu nuomojatės būstą – būsto nuomos sutarties.

Tikimės, kad visų mūsų pastangomis Vilnius taps dar gražesnis ir mielesnis – miestas, kuriame norisi gyventi, ir į kurį norisi atvykti!

Vilniaus meras Remigijus Šimašius